Hakkımızda

“Geleceğinizi Garantileyin”

Sınavlara Bizimle Son Kez Hazırlanın

Garanti Akademi, ‘Geleceğinizi Garantileyin’ ve ‘Sınavlara Bizimle Son Kez Hazırlanın’ sloganlarıyla yola çıkmış, 1999’da kurulmuş bir eğitim kurumudur. Ankara’nın Kızılay semtinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kursiyerlerinin birçoğuna gerekli puanları aldırmayı başarmış, hatta birçok kursiyerinin Türkiye derecesi yapmasına da yardımcı olmuştur.

Kaliteli ve doğrudan sınavlara yönelik bir eğitim anlayışını benimseyen Garanti Akademi, eğitim sektöründe Ankara’nın tanınmış ve bu sektörde kendini ispatlamış kurumlarından biri haline gelmiştir. KPSS-A Grubu Alan Bilgisi, KPSS Genel Yetenek ve Genel Kültür, Öğretmenlik Alan Bilgisi, Eğitim Bilimleri, Dikey Geçiş Sınavı, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı alanlarında kurslar düzenlemekte olan Garanti Akademi, deneyimli ve eğitimciliği hayatının odak noktası yapmış, uzman akademik kadrosu ve iyi planlanmış kurs programlarıyla başarıyı tesadüfen değil kalitesiyle ve tecrübesiyle kazanmıştır.

Garanti Akademi tüm bunlara ek olarak; sektördeki diğer kurumların aksine, daha fazla ders – etüt saati ve uygun fiyat politikasıyla ön plana çıkmaktadır.

0532 746 27 06